KONST / Litografier / Färglitografi 14908037
nr 1490 8037
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Leopold Fare (1926-1996), Sverige, daterad . Signerad, numrerad 146/250. Färglitografi, bildmått: 54x37 cm, yttermått inklusive ram: 68x50 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
400 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:35:56
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare